پروژه ستون سنگی مرمر در عراق

 • مکان : عراق
 • زمان ساخت و اجرا ستونها: شهریور تا اسفند 1397
 • کارفرما: مهندس باقریان
 • نوع سنگ مورد استفاده : مرمرعسلی
 • قطر ستون ها: 54 سانتیمتر
 • تعداد ستون 26 عدد
 • نوع پایه ستون : دارد- ارتفاع30 و قطر62
 • نوع سر ستون :

بهترین نوع سنگ برای اجرای ستون سنگی در عراق

در انتخاب نوع سنگ برای ستون سنگی در آب و هوای عراق، باید به عواملی مانند مقاومت در برابر عوامل آب و هوایی، دوام، زیبایی و قابلیت تطبیق با محیط محل نصب توجه کرد.

ستون‌ سنگی در عراق با چالش‌هایی مواجه است که می‌تواند به تخریب و فرسایش آن‌ منجر شود. عوامل طبیعی مانند باد، باران، سرما و حرارت می‌توانند باعث ترک‌ها و خراش‌ها در سطح سنگ‌ها شوند و به تدریج ستون‌ها را آسیب برسانند. بنابر این اهمیت  

مرمر یکی دیگر از سنگ‌های با کیفیت برای ستون سنگی در عراق است. این سنگ دارای زیبایی بی‌نظیری است و می‌تواند به ستون سنگی شکوه و جذابیت بیشتری ببخشد. همچنین، مرمر دارای مقاومت بالا در برابر آب و هوای گرم و خشک است و در طول زمان دوام خوبی دارد.

ستون‌ سنگی مرمر در عراق به عنوان یکی از عناصر مهم و زیبای معماری باستانی این کشور شناخته می‌شود. این ستون‌ها نمادی از هنر و فنون ساختمانی باستانی هستند و نشانگر توانایی و استعداد بشر در ساختمان‌های بزرگ و پایدار است. با این حال، به دلیل عوامل طبیعی و تداخلات انسانی، حفظ و مرمت این ستون‌ های سنگی در عراق از اهمیت بالایی برخوردار است.

ارسال ستون سنگی به عراق

 1. انتخاب شیوه حمل و نقل :
  بسته به نوع و حجم ستون سنگی که به عراق ارسال می کنیم، شیوه حمل و نقل انتخاب می شود. می توان از راه‌هایی مانند حمل زمینی، هوایی یا دریایی استفاده کرد. هر یک از این روش‌ها مزایا و معایب خود را دارند، بنابراین باید با توجه به شرایط پروژه بهترین روش انتخاب می شود.

 2. بسته‌بندی مناسب :
  قطعه های ستون سنگی باید به شیوه‌ای مناسب و محکم بسته‌بندی شود تا در طی حمل و نقل آسیب نبینند. استفاده از مواد بسته‌بندی مناسب و توصیه‌های فنی در این زمینه توسط تیم گردستون انجام می شود.

 3. صدور بارنامه :
  برای ارسال سنگ به عراق، باید بارنامه صادر شود و اقدامات لازم برای تحویل ستون سنگی گرد در عراق انجام شود.

 4. پیگیری حمل و نقل:
  بعد از ارسال سنگ‌ها، باید به پیگیری حمل و نقل دقت داشت تا اطمینان حاصل شود که مرسوله ستون سنگی مرمر در عراق به مقصد نهایی خود در عراق رسیده است و در وضعیت خوبی است.

این پروژه که مربوط به ایوان حرم فرزند حضرت عباس (ع) بدلیل نصب توسط تیم اجرایی در عراق تصاویری از اجرای آن نیست با استفاده از سنگ ضخامت دوسانتیمتری، مرمرعسلی در سال 1397 تولید شده است که دارای قطر 54 و سر و پایه ستون میباشد.

ستون سنگی در عراق
ستون سنگی در عراق
ستون سنگی در عراق
خرید ستون سنگی در عراق
5/5 - (2 امتیاز)